pred 2016 – 2018
trash-metal
Ružomberok

„Epická metalovo-depresívna sebranka spod Čebraťa“ v zložení Robo Hanousek (gitara, spev), Martin „Ližo“ Ližbetin (bicie) a Jano Rek (basa). Skúšobňu mali pri Verexe, ktorému neraz robili neskrývanú reklamu.

Vo februári 2017 zahrali s Ataraxiou a Thorwaldom v Korze. Niekedy v lete 2017 kapelu obohatil druhý gitarista Jožo Astl, s ktorým vystúpili 19. augusta v Poľovníckej pivnici u Vlasťa. Kapela sa viackrát v skúšobni zahrávala s rôznymi prístrojmi, aby vytvorila svoje demonahrávky. Nakoniec v októbri 2017 vystúpili v Riders clube v Liptovskom Mikuláši, pričom z tohto koncertu sa zachoval živý záznam, ktorý chalani šírili ako „live album“. Nahrávky zverejnili na voľné šírenie so slovami „Sťahujte, šírte, množte sa!“.

Veselosť bola pri tvorbe kapely vždy prítomná, čo možno badať nielen z textov, ale aj z ich príspevkov na internete, kde sami seba nazývajú „svetoznámou kapelou“ a na koncerty pozývali v štýle „táto akcia je jediná svojho druhu v strednej Európe!! Spojte svoje sily, a čakry s tantrami a dondite pozreť! Súčasťou vystúpenia bude aj prezentácia Robertových fotošopových obrazov, maľovanie na tvár, rozdávanie šekov s náhodnými číslami 1488 a pod.“ Kapela sa tiež vedela vyzabávať na rôznych promo fotkách.

Členovia sa tiež zabávali v bočnom projekte Fekal Terror. Kapela sa nakoniec rozpadla na jar 2018, kedy odišiel Jožo. Robo s Ližom sa čoskoro pustili do nového projektu Aceton.

Externé odkazy:

Bandzone

Facebook

Videá:

Zdieľať cez
Zdieľať cez